Скло автомобіля

Тема в разделе "Кузов и салон", создана пользователем Сергій Петрук, 26 окт 2017.

1. Сергій Петрук

Сергій Петрук Пользователь

Симпатии:
    4
    Баллы:
    17
    Привіт народ! Зіштовхнувся з питанням пошуку скла до автомобіля.... Спочатку розгортання спец. операції нічого навіть не вказувало на проблему всесвітнього масштабу ( в певному розумінні глобальне потепління здається дитячими пустощами). І так, все по порядку. Було поставлено за мету віднайти скло з маркуванням б/в :) Почався масовий набір телефонних номерів у всі куточки нашої великої і прекрасної Батьківщини. Авто шротів виявилося чимала кількість. От тільки профільних не багато.
    Характеристики цілі, яка в активному пошуку:
    1. Скло дверей передніх, ліве ( код: 82411-A6020 )
    2. Скло, що було у використанні;
    3. Стан близький до ідеалу;
    4. По можливості маркування має збігатися з іншими вікнами тобто 2011 рік.
    Десь після 6-7 дзвінка я зрозумів, що задача не зовсім проста але я навіть не міг уявити всієї глибини проблеми....Найпростіший варіант - це коли відразу кажуть, що такого немає або такими машинами не займаються... Потім на горизонті з’явилися добродії, які радісно заявляли - "Так, є таке! Рік 2011, гарний стан! Що ж з ним може бути? Куди відправляти?" Але всі як один просили 100% передплати за товар. В свою чергу я був готовий до такого розвитку подій, прохання було лише скинути фото маркування і зовнішнього вигляду того скла. А ось тут починалася магія, товар наче і є але зробити фото по різним причинам не було можливості - то вже все запаковане і готове до відправки, а розпаковувати релігія не дозволяє, то склад за морями, лісами, полями. Короче кажучи ні одного фото так і не прийшло :) Квест триває вже тиждень. Сьогодні, набравши бога маркетингу і комерції в цілому, надійшла інформація, що скло є, правда рік не зрозумілий. Пан знаходився від мене відносно не далеко десь 130 км (Луцьк) і мною було прийнято рішення їхати в славну столицю Волинської області. Перед початком здійснення маршу ще раз зв'язався з добродієм і уточнив чи скло є, чи з ним все добре, до котрої години є можливість його забрати і тд. Після отримання позитивної інформації попросив зробити фото маркування. І не довго тягнувши кота за орган для буксирування погнав на захід! Осліплений перспективою сьогодні ж їздити з закритим вікном ( не літо на дворі і дощі бувають, в перспективі сніг :) ) Проїхав більшу половину дороги згадав, що фото маркування ніхто і не прислав... Блін, тут з’явилися перші сумніви у продавцеві. Хоча дядько наче дорослий (зробив висновок з розмови). Набираю ще раз, цікавлюсь чи не виникло бува проблем з інтернетом, чи катаклізми мо які природні?! І тут продавець мрій спокійно каже - "я тут сходив на склад, глянув на те скло, а на ньому тріщина ( - тріщина на гартованому склі????????) нігадяї колєгі поставили його не правильно, воно і тріснуло, а тобі я позвонити забув, старий вже, пам’ять не та..." Я подякував за плідну співпрацю і поїхав додому...
    За цей тиждень склалося враження, що навколо одні аХверисти.
    Якщо хтось володіє інформацією про місце перебування скла чи має контакти нормальних шротів прошу поділитися :) Буду дуже вдячний, дякую за увагу і приношу вибачення за надмірно велику кількість букв (накипіло). ;)

2.  

Поделиться этой страницей