Синхронізатор 3-ї передачі?

Тема в разделе "Двигатель, КПП, топливная система", создана пользователем Sergey07, 29 июл 2019.

1. Sergey07

Sergey07 Новичок

Симпатии:
    0
    Баллы:
    1
    Ситуація така. 3-тя передача при вмиканні іноді "рикає". З іншими передачами ніяких проблем.
    Якщо їздити спокійно і перемикатися з 2-ї на 3-тю неквапливо десь в районі 2500 об/хв то проблем практично немає, але потрібно перемикатися із невеликою затримкою на нейтралі. Перемикатися 3 4-ї на 3-тю доводиться через 2-гу. Оскільки більшість часу я буваю в спокійних містах, то це мене не хвилювало. Але цими вихідними довелося багато їздити Києвом з його досить інтенсивним розгоном, то це спричинило досить багато дискомфорту. Але більше неприємностей доставила горбиста місцевість з її довгими підйомами. Ось тут в потоці без 3-ї передачі стало просто неможливо їхати. З переляку я навіть забув вимкнути кондиціонер і мені явно не вистачало тяги двигуна на 4-й передачі на 2500 об/хв. Доводилося лізти вгору на 2-й при 3500-4000!!! Бо перемкнутися на 3-тю на таких обертах я вже не міг без псування шестерень.
    Я так розумію, що потрібно замінити синхронізатор 3-ї передачі?
    Двигун 1,6, 6МКПП.

2.  

Поделиться этой страницей