Оформление в гаи. Что, где и как?

Тема в разделе "Юридические вопросы", создана пользователем Alexssandr, 29 ноя 2011.

  1. JohnnyD

    JohnnyD Член КЛУБА

    Сообщения:
    918
    Симпатии:
    246
    Баллы:
    210
    Об НДС написано в "Законе об НДС". 3% в ПФ без НДС. Если авто новое, то цена/1,2*0,03 = вот твой ПФ. Если б\у, то цена берется от оценки авто. Регистрировать авто можно без ОСАГО, ОСАГО можно брать до регистрации авто.
     
    Чебурашка нравится это.
  2. OST@P

    OST@P Новичок

    Сообщения:
    13
    Симпатии:
    3
    Баллы:
    3
    Драсти! Вопрос к Киевлянам! Я сам проживаю в Херсоне авто стоит на Луганской регистрации частенько бываю в Киеве, слышал что в Киеве есть МРЕО в котором можно снять с учета авто любой области украины! Где МРЕО мона найти и сколько стоит снять с учета авто и по времени сколько может затянуть? Киев город большой автолюбителей многовато! Пасибо . Буду ждать ответов и рекомендаций!
     
  3. JohnnyD

    JohnnyD Член КЛУБА

    Сообщения:
    918
    Симпатии:
    246
    Баллы:
    210
    До 1 августа регистрировать можно было в 4-х отделениях: Киевские отделения регистрационно-экзаменационной работы № 2 (ул. Туполева, 19), № 10 (ул. Братиславская, 52), № 12 (ул. Новоконстантиновская, 8) и 13 (ул. Электротехническая, 45). Но к 1-му августа обещали сделать все. Лучше уточнить по телефонам http://udai.kiev.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=59&Itemid=142. Я регистрировал на "Новоконстантиновская 8" весной, сейчас должна регистрация еще чуть дешевле и проще быть, обязательно ознакомтесь с законами. Не пользуйтесь бегунками, это не больно и недорого самому, а деньги сэкономите. Хотя, думаю, сейчас стоит подождать, если есть время, так как существует вероятность принятия закона об отмене 3% ПФ для повторных регистраций (т.е. будут платить только при первой постановке на учет).Вот сам законопроект, принят в первом чтении - http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_1?pf3511=44205
    --- добавлено: Sep 27, 2012 5:45 AM ---
    http://dbroker.com.ua/postanovka_na_uchet - будет полезно
     
    OST@P нравится это.
  4. OST@P

    OST@P Новичок

    Сообщения:
    13
    Симпатии:
    3
    Баллы:
    3
    Пасибо большое!!!! очень понятный ответ!! Всех благ вам!!!
     
  5. JohnnyD

    JohnnyD Член КЛУБА

    Сообщения:
    918
    Симпатии:
    246
    Баллы:
    210
    Рада приняла Закон об отмене сбора в ПФ при перерегистрации авто, но ввела диференцированную ставку для первой регистрации. Например, по стоимости нашего авто будем платить при первой регистрации не 3%, а 4.
    http://news.infocar.ua/rada_otmenila_pensionnyy_sbor_pri_pereregistracii_avtomobiley_71664.html
    --- добавлено: 3 окт 2012 в 15:22 ---
    Правда эти изменения вступят в силу с 1 января 2013 года
     
  6. OST@P

    OST@P Новичок

    Сообщения:
    13
    Симпатии:
    3
    Баллы:
    3
    ой замечательно!!! осталось совсем не долго! пасибо большое что сообщили всю эту информацию ! очень благодарен!))):good:
     
  7. JohnnyD

    JohnnyD Член КЛУБА

    Сообщения:
    918
    Симпатии:
    246
    Баллы:
    210
    Ну это пока не 100 %, но рядом, так как должен подписать президент. А он скорее подпишет, так как сам вносил этот законопроект
     
  8. OST@P

    OST@P Новичок

    Сообщения:
    13
    Симпатии:
    3
    Баллы:
    3
    все равно пасибо на инфу))!! ПРИЗЕДЕНТУ ВИДНЕЕ) ВИНИТЬ НЕ КОГО НЕ БУДУ))
     
  9. JohnnyD

    JohnnyD Член КЛУБА

    Сообщения:
    918
    Симпатии:
    246
    Баллы:
    210
    Сообщаю, что закон подписан и опубликован 03 ноября.
    I - я часть вступит в силу с 01 января 2013 года;
    II - я часть (именно там 3%) через 30 дней со дня опубликования.
    Закон України
    Верховна Рада України постановляє:
    І. Внести до Податкового кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2011 р., №№ 13-17, ст. 112) такі зміни:
    1. У статті 173:
    1) абзац другий пункту 173.1 замінити трьома абзацами такого змісту:
    «Дохід від продажу (обміну) об’єкта рухомого майна (крім легкових автомобілів, мотоциклів, мопедів) визначається виходячи з ціни, зазначеної у договорі купівлі-продажу (міни), але не нижче оціночної вартості цього об’єкта, визначеної згідно із законом.
    Дохід від продажу (обміну) легкового автомобіля, мотоцикла, мопеда визначається виходячи з ціни, зазначеної у договорі купівлі-продажу (міни), але не нижче середньоринкової вартості відповідного транспортного засобу або не нижче його оціночної вартості, визначеної згідно із законом (за вибором платника податку).
    Середньоринкова вартість легкових автомобілів, мотоциклів, мопедів визначається щокварталу центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері економічного розвитку, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України (для кожної марки, моделі таких транспортних засобів з урахуванням року випуску та пробігу, на підставі аналізу фактичних цін продажу відповідних транспортних засобів), і оприлюднюється на офіційному веб-сайті цього органу в режимі вільного доступу до 10 числа місяця, наступного за звітним кварталом»;
    2) пункт 173.2 викласти в такій редакції:
    «173.2. Як виняток із положень пункту 173.1 цієї статті, дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) протягом звітного (податкового) року одного з об’єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля та/або мотоцикла, та/або мопеда, не підлягає оподаткуванню.
    Дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) протягом звітного (податкового) року двох та більше об’єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля та/або мотоцикла, та/або мопеда, підлягає оподаткуванню за ставкою, визначеною пунктом 167.2 статті 167 цього Кодексу»;
    3) абзац другий пункту 173.4 замінити чотирма абзацами такого змісту:
    «нотаріус посвідчує відповідний договір купівлі-продажу (міни) об’єктів рухомого майна (крім легкових автомобілів, мотоциклів, мопедів) за наявності документа про оцінку майна та документа про сплату до бюджету продавцем (сторонами договору міни) податку, обчисленого виходячи із ціни, зазначеної в договорі;
    при продажу (обміні) легкових автомобілів, мотоциклів, мопедів відповідні договори посвідчуються нотаріусом за наявності документа про сплату до бюджету продавцем (сторонами договору міни) податку, обчисленого виходячи із зазначеної у договорі купівлі-продажу (міни), але не нижче середньоринкової вартості таких транспортних засобів;
    якщо при продажу (обміні) легкових автомобілів, мотоциклів, мопедів проводиться їх оцінка відповідно до закону, нотаріус посвідчує відповідні договори за наявності документа про сплату до бюджету продавцем (сторонами договору міни) податку, обчисленого виходячи з такої оціночної вартості таких транспортних засобів, та документа про оцінку транспортних засобів.
    Нотаріус щокварталу подає до органу державної податкової служби за місцем розташування державної нотаріальної контори або робочого місця приватного нотаріуса інформацію про посвідчені договори купівлі-продажу (міни), про вартість кожного договору та про суму сплаченого податку у порядку, встановленому цим розділом для податкового розрахунку».
    У зв’язку з цим абзаци третій - п’ятий вважати відповідно абзацами шостим - восьмим.
    2. Статтю 174 доповнити пунктом 174.7 такого змісту:
    «174.7. Вартість легкових автомобілів, мотоциклів, мопедів, отриманих у спадщину чи дарунок, які підлягають оподаткуванню згідно з цією статтею, визначається у порядку, встановленому абзацом третім пункту 173.1 статті 173 цього Кодексу».
    ІІ. Прикінцеві положення
    1. Цей Закон набирає чинності через 30 днів з дня його опублікування, крім розділу І, який набирає чинності з 1 січня 2013 року.
    2. Внести зміни до таких законодавчих актів України:
    1) у Законі України «Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування» (Відомості Верховної Ради України, 1997 р., № 37, ст. 237 із наступними змінами):
    у пункті 7 частини першої статті 1 слова «що підлягають державній реєстрації (перереєстрації)» замінити словами «що підлягають першій державній реєстрації в Україні»;
    пункт 8 статті 4 викласти в такій редакції:
    «8) для платників збору, визначених пунктом 7 статті 1 цього Закону, залежно від вартості об’єкта, визначеного пунктом 6 статті 2 цього Закону:
    3 відсотки - якщо об’єкт оподаткування не перевищує 165 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року;
    4 відсотки - якщо об’єкт оподаткування перевищує 165, але не перевищує 290 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року;
    5 відсотків - якщо об’єкт оподаткування перевищує 290 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року»;
    2) підпункт «г» пункту 3 статті 3 Декрету Кабінету Міністрів України від 21 січня 1993 року № 7-93 «Про державне мито» (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., № 13, ст. 113 із наступними змінами) викласти в такій редакції:
    «г) за посвідчення договорів відчуження транспортних засобів, інших самохідних машин і механізмів:
    дітям, одному 1 неоподатковуваний з подружжя, батькам мінімум доходів громадян іншим особам 5 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».
    3. Кабінету Міністрів України у двомісячний строк з дня набрання чинності цим Законом:
    розробити нормативно-правові акти, передбачені цим Законом, та привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
    забезпечити приведення центральними органами виконавчої влади своїх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.
    Президент України В. ЯНУКОВИЧ.
    м. Київ,
    2 жовтня 2012 року.
    № 5413-VІ.

    http://www.golos.com.ua/Article.aspx?id=271374
     
    EnergYY нравится это.
Загрузка...

Поделиться этой страницей