Незроумілий шум Допоможіть

Тема в разделе "Поломки", создана пользователем Clava, 6 сен 2013.

1. Clava

Clava Пользователь

Симпатии:
    0
    Баллы:
    8
    Доброго дня. Я є власником Хюндай і30. 1.6 CRDI 2008 року в. 5- ступка механіка. Хотів порадитися в вам сьогодні 06.09.2013 року пішов проходити СТО на 90000 т. км.
    Зробив наступні заміни:
    1. Заміна охолоджуючої рідини. (CastrolRadicoolNF).
    2. Заміна Масла коробки.(Aral75w-90).
    3. Заміна Моторного масла ( Mobil 1 ESP Formula 5w-30).
    4. Заміна Гальмівної рідини + Рідина щеплення (Castrol Brake Flusd DOT-4).
    5.Фільтрів (Масляний, паливний, повітряний, кондиціонера)
    6. Заміна Ремня генератора

Що саме більше мене турбує і цікавить виявлений шум який є в районі ремня генератора – на оф. Сто конкретну причину назвати не можуть, як устранити також не знають … Назвали кілька варіантів :
    1-й . Ще може бути цепний ремінь но не факт – Сказали коли вскриємо побачимо…. Це шалені гроші + дуже плачевні наслідки для Двигуна…
    2-й . Генератор.
    3-й. Насос Пального.
    4-й. Що на мою думку є найбільш реальний це Шкіфт (ролики там де наяжний ремінь).

Підскажіть будь ласка що це може бути і хто з таким стикався.

2.  
  3. Deimos

Deimos Коренной житель

Симпатии:
    81
    Баллы:
    133
    Якщо до заміни ременю такого шуму не було то питання до тих, хто замінював ремінь, може й ролики потрібно міняти вже там вони пластмасові так що теж не вічні.

4. Clava

Clava Пользователь

Симпатии:
    0
    Баллы:
    8
    До заміни ремня був такий самий шум.... :((( Пробували оприділити всяко. Зняли сам ремінь і заводився мотор шум не пропадав :(((. Обходив з 10-ток приватних майстрів. результат: деякі відразу казали нічим помогти неможу незнають. Кілька порадили поміняти натяжний механізм з усіма роликами. Чекаю понеділка щоб піти до одного з кращих майстрів Області. Просто так гроші викидувати неохота.
    - один Штіфт оригінальний коштує 950 грн.

5. васек

васек Коренной житель

Симпатии:
    66
    Баллы:
    133
    Если при снятом ремне шум не исчез -ТО ПРИЧЕМ ЗДЕСЬ РОЛИКИ ГЕНРАТОР ОБГОНКА -И ВСЯ ЭТА ХРЕНЬ!ОСТАЕТСЯ ТНДВ И НАСОС НИЗКОГО ДАВЛЕНИЯ -ВТОРОЙ НА ОДНОМ ВАЛУ С ТНДВ-МАЛОВЕРОЯТНО.ВЕРОЯТНЕЙ ВСЕГО-ШУМИТ ЦЕПНОЙ ПРИВОД-МОЖЕТ ЧТО С НАТЯЖЖИТЕЛЯМИ ИЛИ ИЛИ УСПОКОИТЕЛЯМИ ЦЕПИ.ВСРЫТЬ КРЫШКУ И ПОСМОТРЕТЬ ЦЕПЕЙ НАТЯЖКУ-Я ДУМАЮ-ВСЕ СТАНЕТ ЯСНО.

Загрузка...

Поделиться этой страницей