Как долго служит сцепление на моторах 1.4 и 1.6

Тема в разделе "Двигатель, КПП, топливная система", создана пользователем Alexssandr, 21 май 2012.

1. Satan Claus

Satan Claus Местный житель

Симпатии:
    85
    Баллы:
    83
    Посоны, не знаю, куда написати - пишу сюди.
    Корочє, їду я собі вчора 110 км/г на 6-й передачі, повний салон повних людей + 50 кг в багажнику, виїжжаю на зустрічну смугу для обгону попутного транспорту, жму "тапку в пол", а машина не їде. Обороти ростуть - машина майже не розганяється. Чи правильно я розумію, шо сцепі гаплик? На всяких форумах пишуть, шо в таких випадках проскользує вєдОмий диск + можна попасти на заміну маховика. Було в когось таке? Випадок гарантійний? Якшо не гарантійний, то скільки нинчє може коштувати ремонт сцепи?
    Наперед дякую за відповіді.

2. Женя2

Женя2 Бывалый

Симпатии:
    285
    Баллы:
    285
    Ітіть , а скільки ти вже проїхав км, що сцепа почала буксувати? Цікаво . Скільки коштує я не підкажу , сподіваюся мені ще рано .
    Взагалі сцепа повинна жити приблизно 120-150 тищ, але ,звичайно, залежить від стилю водіння .
    Можливо там ,якимось чудом , вижимний шток приклинило , я хз .
    А ти якось перевіряв сцепу ? Пробував їхати на 2 чи 3 і натискати одночасно газ і тормоз ?

3. SergUK

SergUK Коренной житель

Симпатии:
    357
    Баллы:
    207
    у меня и 40 тыс не прожило, так что не перегибай))
    но у меня другие звуки были..
    сцепа, как и говорил, наше (одно из) слабых мест... к сожалению.

4. Vitaliy

Vitaliy Коренной житель

Симпатии:
    244
    Баллы:
    245
    У нас на работе в условиях пробок и рваного трафика диск сцепления продержался 130000 на служебной Октавия, учитывая что машину гоняли в хвост и гриву разные люди, есть пару тоёт Корол у которых сцепа менялась на 200000.

5. Vitaliy

Vitaliy Коренной житель

Симпатии:
    244
    Баллы:
    245
    Ну для начала нужно указать пробег. да и ускоряться на 6 передаче с полной нагрузкой + 50 кг. На какой скорости происходило ускорение? если вы ускорялись с 80 или 90 то не ждите что ваше авто будет болидом, хотя у вас турбодизель а с ним всё в порядке????

6. Satan Claus

Симпатии:
    85
    Баллы:
    83
    Нє, таким макаром не перевіряв. Пробував вчора під горку летіти на 5-й тапкою в пол - не проскользує. Але машина була пуста.
    Пробіг - 54000. Їхав 110 км/ч на 6-й передачі. Потом ускорявся і сцепа забуксувала. Обороти піднялись до 3000 (поки я не замітив, шо шось не так), потом зкинув газ. А на 3000 оборотів швидкість має бути десь як мінімум 150. Двігло в нормі.

7. Vitaliy

Vitaliy Коренной житель

Симпатии:
    244
    Баллы:
    245
    Дак у вас почти новое авто! Сделайте такой экперимент: затяните ручной тормоз, после этого медленно нажимая на педаль газа , плавно освободите педаль сцепления. Если двигатель заглохнет, то сцепление работает нормально, если же двигатель не глохнет, значит, сцепление пробуксовывает.
    Или разгонитель до 50 км/час включите четвёртую передачу и резко нажмите педель газа но не в пол, если будет плавный разгон то сцепление у вас отличное.
    Вообще удивительно что на таком смешном пробеге оно могло выйти из строя.

8. Vitaliy

Vitaliy Коренной житель

Симпатии:
    244
    Баллы:
    245
    У бензиновых обороты будут г-то 4500 или выше, я стараюсь вообще не обгонять попутный на шестой если скорость меньше 110 км/час, подтыкаю пятую для лучшей тяги. У вас дизель тяги ещё больше.
    А пустой машиной пробовали? разница есть?

9. Vitaliy

Vitaliy Коренной житель

Симпатии:
    244
    Баллы:
    245
    Спорцмены делают иначе, раскрутите мотор до максимальных оборотов но не до отсечки включите первую и резко бросьте сцепление, если машина рванёт с места с пробуксовкой и визгом покрышек то не партесь всё у вас хорошо, если стоите на месте то тогда проблемы.

10. Satan Claus

Симпатии:
    85
    Баллы:
    83
    На пустій машині ще не було де на 6-й розганятись. Сьогодні вечерком буду на московському проспекті, попробую відтворити глюк.
    Вопше, по місту їжжу без проблем, динаміка розгону не пропала. Може це в мене був якийсь одиничний випадок. А може це тільки початок смерті сцепи і тому ніяк по-іншому не проявляється, ніж як на нагруженій машині.
    Корочє, попробую сьогодні ще потестити і відпишусь.

11. N_D

N_D Коренной житель

Симпатии:
    151
    Баллы:
    210
    мне по гарантии поменяли выжимной чуть ранее 30 тыс км (щелкала педаль сцепления при отпускании)
    на 30 тыс поменяли сцепление (гудело на задней)

12. Satan Claus

Симпатии:
    85
    Баллы:
    83
    Кстатє, в мене тоже колись були вапроси до зчеплення. Завивало при рушанні з місця, + одночасно з виттям чуть-чуть дьоргалась машина (буквально пів секунди відчувалась якась вібрація). Але я так і не вловив закономірність і не зміг відтворити на сервісі.
    І минулого тижня при їзді заднім ходом замітив слабий шум, тіпа як труться ржаві (після дощу) тормозні диски об колодки. Зараз вже не чую.

13. Vitaliy

Vitaliy Коренной житель

Симпатии:
    244
    Баллы:
    245
    т.е меняли корзину?

14. Satan Claus

Симпатии:
    85
    Баллы:
    83
    Попробував. Ну, я до кінця зчеплення не відпускав, але двіжок от-от мав глохнути. Тому вважаю, шо цей тест пройшов.
    Ще я вчора пробував 110 на 6-й + тапку в пол. На пустій машині не проскользує. Напевно тоді відміню свій візит на оф. СТО, покатаюсь ще пару тищ кемешок.
    Дякую всім за відповіді. :drinks:

Женя2 нравится это.
  15. Satan Claus

Симпатии:
    85
    Баллы:
    83
    Розказую. Коротко.
    По моїй проблемі виявилось, шо протікав сальнік пєрвічного вала (гугл) коробки передач. Через це диск зчеплення був у маслі і тому там все буксувало. Кажуть, шо це поширена проблема на (наскільки я пам'ятаю) фейсліфтових тачках. Фіксили на СТО у Маньяка, за шо йому (і Володимиру) велике дякую. =)

Загрузка...

Поделиться этой страницей