Знову якісь шуми і вібрація????

Тема в разделе "Поломки", создана пользователем wws1968, 5 дек 2013.

1. wws1968

wws1968 Пользователь

Симпатии:
    2
    Баллы:
    22
    Використані терміни: вібрація, детонація, рокіт мотора .... - не можу дати визначення - тому буду називати- ШУМ
    При наборі швидкості від 0 ... - в районі 70-80 км/год, оберти 1500-1700 - появляється ШУМ. При наборі швидкості далі, після 1700 - все зникає.
    Набір швидкості до 130 км/год - оберти 2500-2700- ШУМ. Далі пропадає. Крутили до 175 км/год, оберти 3500 - знову шум. Більше не вдалося.
    При скиданні швидкості на переходах в зазначених діапазонах обертів, вниз шуму не має. На ХХ - шуму не має.
    Що може бути?

(пробіг 50к)

2.  
  3. bazil

bazil Местный житель

Симпатии:
    44
    Баллы:
    56
    У меня тоже слышен шум (как шестеренки воют) в районе 80км/ч, при интенсивном наборе скорости, в остальных режимах не слышал, но я на айке мало езжу, поэтому не факт, что нет! Тоже интересовался этим вопросом, ответа не нашел! Шум на авто с самого начала. Может особенность такая?

4. wws1968

wws1968 Пользователь

Симпатии:
    2
    Баллы:
    22
    Я не кажу що шум. Просто не знаю як описати буквами. Скоріш - вібрація. Є підозра на подушки двигуна. Ще казали - можливо захист розгвинтився. Завтра на сервісі будуть дивитись.

5. Deimos

Deimos Коренной житель

Симпатии:
    81
    Баллы:
    133
    Було щось подібне при наборі швидкості навіть на педалі газу вібрація відчувалась. Виявилось просто що захист картера вібрував - гумові прокладки все вирішили - спробуйте.

Поделиться этой страницей