В виннице два сто. какая лучше?

Тема в разделе "Винницкая область", создана пользователем Hystrix, 19 сен 2011.

 1. vladort

  vladort Местный житель

  Сообщения:
  249
  Симпатии:
  19
  Баллы:
  50
  Спрашиваю чуть не в той теме, но зато в местной:) У кого движок 1,4. Детонацию или позвикивание цепи кто-то замечал в районе 2 тыс. оборотов ? Потому как меня это достало, такое чуство, что не Ай30, а копейка. Вот выбираю время съездить на СТО.
   
 2. Yukish

  Yukish Местный житель

  Сообщения:
  275
  Симпатии:
  38
  Баллы:
  56
  Можешь подойти попробовать на моей. Я ничего такого не замечаю, но стажа с другими машинами не было, так что может просто думаю, что так нужно :). Телефон кину в личку
   
 3. vladort

  vladort Местный житель

  Сообщения:
  249
  Симпатии:
  19
  Баллы:
  50
  Д
  Давай, я всё равно мимо твоей машины каждый день хожу :) Заодно и познакомимся :)
   
 4. snijachok

  snijachok Пользователь

  Сообщения:
  55
  Симпатии:
  12
  Баллы:
  22
  Ну от і в мене виникла можливість "добре слово" про "Богдан-Авто" сказати.
  Почитавши форум про тріщини на додатковому стоп-сигналі - виявив такі і у себе. Невеликі правда в районі отвору для омивайки, але дод. сигнал всередині від цього запотівав.
  В кінці серпня на носі було ТО - 30 тис. вирішив разом з ним вирішити проблему дод. сигналу. Чесно скажу - був наївним.
  За ТО-30 бабки взяли. А на моє прохання вирішити питання з гарантією по дод. сигналу сказали, що не має гарантійщика Юри і особи яка сфотографує мій стоп-сигнал. Попросили передзвонити через тиждень. Хоча гарантійщик Юра був і навіть підходив дивився на стоп-сигнал. На жаль я його в обличчя на той час не знав.
  Через тиждень подзвонив - і почалося - то Юри не має, то передзвоніть завтра. Розповідали мені казки до тих пір, поки напряму не запитався чи це вони мене випадково таким способом не посилають по довгій еротичній дорозі. Ну і розповів все що я думаю про Юру. Якимось чудом вдалось потрапити на невловимого Юру, з голосу якого було зрозуміло що всі мої слова про нього йому передали. Він по накатаній запропонував мені приїхати на наступний день, при тому що я дзвонив в 16 год. дня. Я тут вже не повівся і настояв, що приїду вже зараз. Діватись їм не було куди - погодились.
  В результаті - сфотографували мій стоп-сигнал на телефон :). Чого цього не можна було зробити коли я проходив ТО? Зрозуміло вирішили що я заб"ю.
  Сказали, що фото надішлють на Хюндай моторс.
  Через тиждень подзвонили і сказали, що мої претензії визнають. Але замінити стоп-сигнал на разі не можуть, бо його не має на складі. Сказали, що передзвонять коли він буде.
  Очікував два тижні на дзвінок - тиша. Подзвонив сам. Виявилось, що стоп сигнал привезли і він на складі є. Записався на заміну. Коли приїхав - то з великим скрипом і небажанням, але поставили. Сама заміна забрала від сили хвилин 20. Але приїхав о 14 год., а виїхав близько 16 год.
  Тепер повністю згідний з тим, що на Богдан-Авто раді лише бабло збирати за ТО. А відношення до клієнта належного не має.
  Єдина адекватна людина там - це Владислав, відповідає по запчастинам. І розяснить все, і допоможе. А іншим потрібно "люлей" вставляти щоб щось зрушилось з місця.
  Тепер от думаю. За ТО-30 заплатив порядка 1600 з хвостиком гривень, тоді як реально це задоволення коштує гривень 600. За цю різницю міг придбати 3 стоп-сигнали і поміняти.
  На даний час по ходовій гарантія закінчилась. І добитись гарантії - часу потрібно затрати повно і нервів. Чи варто воно того?
   
  Hystrix и Yukish нравится это.
 5. Hystrix

  Hystrix Активный пользователь

  Сообщения:
  146
  Симпатии:
  13
  Баллы:
  32
  Вони справжні уроди
   
 6. Yukish

  Yukish Местный житель

  Сообщения:
  275
  Симпатии:
  38
  Баллы:
  56
  Прошел акционный осмотр. Результат здесь.
   
 7. Yukish

  Yukish Местный житель

  Сообщения:
  275
  Симпатии:
  38
  Баллы:
  56
  Прошел ТО-15000. Отчет здесь.
   
Загрузка...

Поделиться этой страницей