В виннице два сто. какая лучше?

Тема в разделе "Винницкая область", создана пользователем Hystrix, 19 сен 2011.

1. vladort

vladort Местный житель

Симпатии:
    19
    Баллы:
    50
    Спрашиваю чуть не в той теме, но зато в местной:) У кого движок 1,4. Детонацию или позвикивание цепи кто-то замечал в районе 2 тыс. оборотов ? Потому как меня это достало, такое чуство, что не Ай30, а копейка. Вот выбираю время съездить на СТО.

2. Yukish

Yukish Местный житель

Симпатии:
    38
    Баллы:
    56
    Можешь подойти попробовать на моей. Я ничего такого не замечаю, но стажа с другими машинами не было, так что может просто думаю, что так нужно :). Телефон кину в личку

3. vladort

vladort Местный житель

Симпатии:
    19
    Баллы:
    50
    Д
    Давай, я всё равно мимо твоей машины каждый день хожу :) Заодно и познакомимся :)

4. snijachok

snijachok Пользователь

Симпатии:
    12
    Баллы:
    22
    Ну от і в мене виникла можливість "добре слово" про "Богдан-Авто" сказати.
    Почитавши форум про тріщини на додатковому стоп-сигналі - виявив такі і у себе. Невеликі правда в районі отвору для омивайки, але дод. сигнал всередині від цього запотівав.
    В кінці серпня на носі було ТО - 30 тис. вирішив разом з ним вирішити проблему дод. сигналу. Чесно скажу - був наївним.
    За ТО-30 бабки взяли. А на моє прохання вирішити питання з гарантією по дод. сигналу сказали, що не має гарантійщика Юри і особи яка сфотографує мій стоп-сигнал. Попросили передзвонити через тиждень. Хоча гарантійщик Юра був і навіть підходив дивився на стоп-сигнал. На жаль я його в обличчя на той час не знав.
    Через тиждень подзвонив - і почалося - то Юри не має, то передзвоніть завтра. Розповідали мені казки до тих пір, поки напряму не запитався чи це вони мене випадково таким способом не посилають по довгій еротичній дорозі. Ну і розповів все що я думаю про Юру. Якимось чудом вдалось потрапити на невловимого Юру, з голосу якого було зрозуміло що всі мої слова про нього йому передали. Він по накатаній запропонував мені приїхати на наступний день, при тому що я дзвонив в 16 год. дня. Я тут вже не повівся і настояв, що приїду вже зараз. Діватись їм не було куди - погодились.
    В результаті - сфотографували мій стоп-сигнал на телефон :). Чого цього не можна було зробити коли я проходив ТО? Зрозуміло вирішили що я заб"ю.
    Сказали, що фото надішлють на Хюндай моторс.
    Через тиждень подзвонили і сказали, що мої претензії визнають. Але замінити стоп-сигнал на разі не можуть, бо його не має на складі. Сказали, що передзвонять коли він буде.
    Очікував два тижні на дзвінок - тиша. Подзвонив сам. Виявилось, що стоп сигнал привезли і він на складі є. Записався на заміну. Коли приїхав - то з великим скрипом і небажанням, але поставили. Сама заміна забрала від сили хвилин 20. Але приїхав о 14 год., а виїхав близько 16 год.
    Тепер повністю згідний з тим, що на Богдан-Авто раді лише бабло збирати за ТО. А відношення до клієнта належного не має.
    Єдина адекватна людина там - це Владислав, відповідає по запчастинам. І розяснить все, і допоможе. А іншим потрібно "люлей" вставляти щоб щось зрушилось з місця.
    Тепер от думаю. За ТО-30 заплатив порядка 1600 з хвостиком гривень, тоді як реально це задоволення коштує гривень 600. За цю різницю міг придбати 3 стоп-сигнали і поміняти.
    На даний час по ходовій гарантія закінчилась. І добитись гарантії - часу потрібно затрати повно і нервів. Чи варто воно того?

Hystrix и Yukish нравится это.
  5. Hystrix

Hystrix Активный пользователь

Симпатии:
    13
    Баллы:
    32
    Вони справжні уроди

6. Yukish

Yukish Местный житель

Симпатии:
    38
    Баллы:
    56
    Прошел акционный осмотр. Результат здесь.

7. Yukish

Yukish Местный житель

Симпатии:
    38
    Баллы:
    56
    Прошел ТО-15000. Отчет здесь.

Загрузка...

Поделиться этой страницей