Автострахування ск брокбізнес - знижки для одноклубників! (львів)

Тема в разделе "Партнеры клуба", создана пользователем Vexler, 13 июл 2011.

 1. Vexler

  Vexler Партнер Клуба Партнер клуба

  Сообщения:
  53
  Симпатии:
  0
  Баллы:
  20
  Доброго дня!

  [​IMG]

  Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» працює на ринку страхування з 1993 року і за час роботи набула великого досвіду, зайнявши стійкі позиції серед найбільш динамічних компаній на ринку страхування. Сьогодні Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» є членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Ядерного Страхового Пулу України, Будівельного Страхового Пулу, Союзу фахівців з нерухомості України, Українського Об’єднання лізингодавців, Федерації Страхових Посередників України, а також є членом і входить до складу правління Ліги страхових організацій України.

  СК «БРОКБІЗНЕС» пропонує Вам автомобілістам такі договори страхування:
  - цивільної відповідальності власників транспортних засобів ;
  - КАСКО;
  - «Зелена картка»;
  - добровільне страхування для водіїв та пасажирів транспортних засобів від нещасних випадків;
  - обов’язкове страхування водіїв та пасажирів транспортного засобу від нещасних випадків
  - страхування вантажів

  ПЕРЕВАГИ ПРИ СТРАХУВАННІ АВТОМОБІЛЯ У СК "БРОКБІЗНЕС":
  - надійна репутація і гарантія виплат у разі настання ДТП від потужної страхової компанії України
  - нульова франшиза (збитки у повній сумі сплачує страхова компанія)
  - виїзд аварійного комісара на місце ДТП, допомога при спілкуванні з ДАІ та оформленні документів
  - відшкодування по пошкодженню будь-яких деталей, якщо збиток складає до 5000 грн., а також якщо в результаті ДТП немає потерпілих, без довідки ДАІ
  - виплата страхового відшкодування при ДТП незалежно від провини в його здійсненні.
  - виплата страхового відшкодування за пошкоджені деталі без урахування фізичного зносу
  - територія дії договору - Україна, Європа, Азія, СНД (по вибору страхувальника).
  - оплата транспортування пошкодженого автомобіля, послуг адвоката
  - оплата за ремонт пошкодженого автомобіля на СТО, яке обираєте Ви
  - страхове покриття діє в будь-якому місці і у будь-який час.
  - можлива оплата страхового платежу частинами (щопівроку, щоквартально)
  - страхове покриття розповсюджується на всіх осіб, які керують автомобілем на законних підставах
  - безкоштовна цілодобова сервісна служба, яка надає консультації і технічну підтримку при настанні ДТП.

  МИ ПРОПОНУЄМО:
  • найвигідніші умови страхування Вашого авто по програмі КАСКО серед 20 найбільших страхових компаній України.
  • ГНУЧКУ СИСТЕМУ ЗНИЖОК
  • виїзд консультанта для оформлення страхового полісу у зручне для Вас місце*
  • НАДАННЯ БЕЗКОШТОВНИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ ТА РОЗЯСНЕНЬ ЩОДО УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРІВ СТРАХУВАННЯ «АВТОЦИВІЛКИ», КАСКО ЧИ БУДЬ-ЯКИХ ІНШИХ ДОГОВОРІВ СТРАХУВАННЯ

  За детальною інформацією стосовно укладання договору, консультацій з автострахування або будь-якого іншого виду страхування звертайтесь в офіс у м. Львові за адресою:
  вул. Шпитальна, 9 (2 поверх), за ТЦ «МАГНУС».
  тел./факс: (032) 253-75-83 (з 9-00 до 18-00)
  моб. тел.: (097) 223-88-69 (Віктор)

  У разі посилання з автоклубу i30, Ви отримаєте гарантовану знижку на КАСКО та інший страховий продукт до 15% від обрахованого тарифу. У разі потреби, можливий виїзд до клієнта в будь-який зручний для Вас час та місце!

  e-mail: samvexler@bigmir.net
  ICQ: 455358818
  Skype: vexler.thug

  * послуга надається тільки в межах Львова та Львівської області
   
 2.  
 3. Vexler

  Vexler Партнер Клуба Партнер клуба

  Сообщения:
  53
  Симпатии:
  0
  Баллы:
  20
  Зливи, що пройшли по всій території України, несуттєво вплинуть на об’єми страхових виплат по агроризикам


  http://bbs.ua/about/news.php?id=3584&lang=uk
   
 4. wanson

  wanson Активный пользователь

  Сообщения:
  110
  Симпатии:
  20
  Баллы:
  32
  За всю компанию Брокбизнес не говорю только Киевский филиал (ул. Нагорная).Целый год судился с этой страховой(при том, что я был пострадавшей стороной)- результат положительный. Но ГОД это много. Правда такое сплош и рядом, не только у них. Законы- гниловаты. Каждая страховая говорит приблизительно одинаково:" вы хотите получить деньги, вот и матайтесь за справками , привезите то, дайте это", а в итоге в суде сделали уникальное заявление о том что я не обращался в СК- смешно. Недай БОГпопадать в такие ситуации.
   
 5. Alex 714

  Alex 714 Пользователь

  Сообщения:
  46
  Симпатии:
  5
  Баллы:
  15
  Рекомендую УПСК. Всего 8 месяцев!)
   
 6. wanson

  wanson Активный пользователь

  Сообщения:
  110
  Симпатии:
  20
  Баллы:
  32
  Что собой представляет УПСК?
   
 7. Alex 714

  Alex 714 Пользователь

  Сообщения:
  46
  Симпатии:
  5
  Баллы:
  15
  Всего 8 месяцев перетягивания каната и ты счастливый обладатель страхового возмещения!
   
 8. Vexler

  Vexler Партнер Клуба Партнер клуба

  Сообщения:
  53
  Симпатии:
  0
  Баллы:
  20
  wanson, незнаю які у Вас могли вникнути проблеми по ОСЦПВ - Брокбізнес входит в ТОП-5 лідерів СК по оперативності виплат "автоцивілки".

  СТРАХОВА КОМПАНІЯ «БРОКБІЗНЕС» ВПРОВАДЖУЄ НОВУ ПРОГРАМУ ДЛЯ АВТОВЛАСНИКІВ – «СУПЕР КОМПЛЕКС»
  http://www.bbs.ua/about/news.php?id=3669&lang=uk
   
 9. Vexler

  Vexler Партнер Клуба Партнер клуба

  Сообщения:
  53
  Симпатии:
  0
  Баллы:
  20
  СК Брокбізнес пропонує новий і вигідний страховий продукт "Господар"- страхування власної квартири від усіх можливих ризиків (стих. лиха, ПДТО, грабіж тощо)
  Ціює страхівкою Ви збережете свою квартиру та оздоблення/ремонти + рух. майно (техніка,меблі тощо),що знаходиться у домі.
  Щодо вартості: загальна вартість усього майна з квартирою в районі 500тис грн на 1 рік коштує 1000грн + можна придбати цивільну страхівку (якщо Ви,наприклад, боїтесь затопити інших сусідів). Вартість, приміром, страхівки при відповідальності в 20тис грн - 200грн.

  Звертайтесь за уточненнями,консультаціями по усіх видах страхування в офіс у центрі Львова, вул. Шпитальна,9 (2 поверх)
  097-2238869 Віктор =)

  І нагадую всім форумчанам, що до 17 вересня можна укласти договори "автоцивілки" ще за старими цінами, а вже з 18 вересня згідно нововведень у законодавстві очікується збільшення тарифів на ОСЦПВ на 10-15%.
   
 10. Vexler

  Vexler Партнер Клуба Партнер клуба

  Сообщения:
  53
  Симпатии:
  0
  Баллы:
  20
  СТРАХОВА КОМПАНІЯ «БРОКБІЗНЕС» ВИПЛАТИЛА СТРАХОВЕ ВІДШКОДУВАННЯ НА СУМУ 62 ТИС. ГРН. Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» виплатила страхове відшкодування за двома договорами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників на суму 62,07 тис. грн. Власник автомобілю Kia Cerato, що застрахував свою відповідальність за договором ОСЦПВТЗ у Страховій компанії «БРОКБІЗНЕС», спричинив ДТП при переїзді регульованого перехрестя, в наслідок якого завдана значна шкоду майну постраждалого. Страховий випадок стався у м. Херсон. Страхова виплата здійсненна у розмірі 42,38 тис.грн. Власник автомобілю Ford, що застрахував свою відповідальність за договором ОСЦПВТЗ у Страховій компанії «БРОКБІЗНЕС», спричинив ДТП – зіткнення двох авто, в наслідок якого завдана значна шкоду майну постраждалого. Страховий випадок стався у м. Київ. Страхова виплата здійсненна у розмірі 19,69 тис.грн.
   
 11. wanson

  wanson Активный пользователь

  Сообщения:
  110
  Симпатии:
  20
  Баллы:
  32
  "незнаю які у Вас могли вникнути проблеми по ОСЦПВ"- извините, но эта фраза раздражает. Если вы внимательно читали, я писал: "За всю компанию Брокбизнес не говорю только Киевский филиал (ул. Нагорная)". Если вам необходимо подтверждение моих слов, могу разместить всю переписку и судебную тяганину(неохота просто гемороиться сканировать и т.д). Ваша работа понятна - розрекламировать, продать, а дальше ребята - геморой ВАШ. Почему же страховые компании, в часности та которую Вы рекламируете и так продвигаете, не работают хотя бы приближенно к европейским? Хотябы избавили клиентов от надобности поездки в суд за решением, в ГАИ за справкой и схемой ДТП????? А приводите статистику сколько выплатили. Пишите лучше как выплачивали, и сроки выплат.
   
 12. Vexler

  Vexler Партнер Клуба Партнер клуба

  Сообщения:
  53
  Симпатии:
  0
  Баллы:
  20
  wanson, зрозумійте банальну річ - я працюю з 2009 року в цій компанії і страховий бізнес - це не продаж огірків з помідорами. В більшості клієнтів щось стається: від дуже великого збитку до малого ...від викраденння авто до банальної царапини і мої клієнти,яким я обєктивно доніс інформацію про Брокбізнес перед укладанням полісу в цьому перконались і пересвідчились на практиці - дана компанія виплачує на 5+.
  Я не знаю які у Вашій справі нюанси, але повірте є безліч моментів -часто самі клієнти надають неправдиву/перекручену інформацію, хочуть отримати виплати більші, ніж є насправді - не говорю що це Вас стосується, але нюансів є море - це все затримує і затягує виплати. Якщо у Вас все вчасно здано, немає жодних проблем по сумі і т.п. - я не розумію чому Ви судитесь з Брокбізнес. Напишіть листа Загребному особисто. Голова правління в політиці компанії робить головний акцент -виплати обовязкові. І я не хвалю ББ, бо тут працюю....в навіть найкрутішій СК світу завжди будуть незадоволені, бо за всім не простежиш і не відслідкуєш і всім не вгодиш...таке є в любому бізнесі.Повторюсь -мені дивно чому Вам не заплатили. Надіюсь що питання вирішиться оперативно і прошу звертайтеся при потребі - допоможу. Дякую!
   
 13. wanson

  wanson Активный пользователь

  Сообщения:
  110
  Симпатии:
  20
  Баллы:
  32
  Мне заплатили уже давным давно. Потому, что я лично подавал исковое заявление в суд, на виновника ДТП и как соответчика СК. При этом провел независимую экспертизу в экспертной конторе( причем в той же конторе куда отправляли со страховой компании ББ разница в цифрах была в 2 раза. Первый раз я был у их "зависимо- независимого" эксперта). На заседания в суд представитель СК не являлся, а удосужился прийти на последнее заседание с" возражением против иска" в котором было написано что я вообще в СК не обращался за выплатой. Ржали все:)все кто был на заседании. Еще раз повторюсь что это не добросовестные сотрудники СК ББ в Киевском филиале.А по поводу выплат- то после того как я пришел с постановлением суда и накатал красивую заяву(и указал пеню за весь период) так мне на 3-й день выплатили всю сумму. Пеню стребовал потому, что зарегистрировал заявление(хотя мозг компостировали что заявления не регистрируют) о выплате когда обратился первый раз(мало ли потеряется успешно заявление и доказывай потом что ты его писал ).
   
 14. Vexler

  Vexler Партнер Клуба Партнер клуба

  Сообщения:
  53
  Симпатии:
  0
  Баллы:
  20
  wanson, вся причина волокіти була в неправильному висновку експерта. В нас у Львові немає свого "незалежного експерта". Бо ніде такого немає.По любому ДТП рахує переважно різний. Жоден експерт не має відношення до компанії - за неправильний обрахунок він несе кримін. відповідальність. Тому прошу не робити висновок про компанію вцілому з одного випадку. В мене за місяць десятки випадків і незадоволених людей, які виходили з нашого офісу я ще не бачив. Тому так криьтчно з Вашого 1 прикладу не обєктивно робити.
   
 15. Vexler

  Vexler Партнер Клуба Партнер клуба

  Сообщения:
  53
  Симпатии:
  0
  Баллы:
  20
  СТРАХОВА КОМПАНІЯ «БРОКБІЗНЕС» ВИПЛАТИЛА 55,5 МЛН. ГРН. ЗА 11 МІСЯЦІВ 2011 РОКУ

  Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» з січня по листопад 2011 року виплатила своїм клієнтам 55,5 млн. грн.
  Найбільші виплати за цей період були здійснені за договорами страхування автоКАСКО (38%), майна (28%), обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів (19%) та договорами добровільного медичного страхування (6%).
  Рівень страхових виплат за цей період склав 46%, що майже вдвічі перевищує рівень виплат по страховому ринку загалом.
  «Команда Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС» спрямовує максимум зусиль на створення якісних програм страхування, які поєднують в собі індивідуальний підхід, вигідні тарифи та страховий сервіс високого рівня. А зважена політика формування та розміщення страхових резервів, фінансова стійкість та платоспроможність, що неодноразово підтверджена незалежними експертами Рейтингових агентств є гарантією виконання зобов’язань за договорами страхування», – відмітив Голова Правління Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС» Вадим Загребной.

  http://www.bbs.ua/about/news.php?id=3872&lang=uk
   
 16. Vexler

  Vexler Партнер Клуба Партнер клуба

  Сообщения:
  53
  Симпатии:
  0
  Баллы:
  20
  Відбулись відчутні зміни по тарифах КАСКО у меншу сторону [​IMG] Сервіс як завжди незмінно високий: збитки оплачуються оперативно та без жодних проблем.
  [​IMG]
  Якщо хочете обрати справді надійний захист для свого "залізного коня" прошу звертатись:
  моб. тел. (097) 223-88-69 або тел./факс (032) 253-75-83
  Віктор, тобто я [​IMG]
  Офіс в центрі Львова: вул. Шпитальна, 9, (2 поверх), біля ТЦ "МАГНУС"
   
 17. Vexler

  Vexler Партнер Клуба Партнер клуба

  Сообщения:
  53
  Симпатии:
  0
  Баллы:
  20
  СТРАХОВА КОМПАНІЯ «БРОКБІЗНЕС» – СТРАХОВИЙ ПАРТНЕР «Goral Music Avia Bike Ukraine 2012»

  З 12 по 15 липня 2012 року у місті Ужгород пройшов щорічний міжнародний фестиваль «Goral Music Avia Bike Ukraine 2012». Мироприємство відвідали понад 2 000 учасників з різних країн Європи, зокрема з Молдови, Росії, Білорусії, Угорщини, Польщі, Германії, Люксембургу, Англії та ін..
  Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» виступила страховим партнером заходу та забезпечила страховий захист учасникам шоу за програмою страхування медичних витрат подорожуючих по Україні. Також надала призи переможцям у різних номінаціях.

  http://bbs.ua/about/news.php?id=4069&lang=uk
   
 18. Vexler

  Vexler Партнер Клуба Партнер клуба

  Сообщения:
  53
  Симпатии:
  0
  Баллы:
  20
  СТРАХОВА КОМПАНІЯ «БРОКБІЗНЕС» УСПІШНО ПРОШЛА АУДИТ СИСТЕМИ МЕНЕДЖМЕНТУ ЯКОСТІ НА ВІДПОВІДНІСТЬ СТАНДАРТУ ISO 9001:2008
  Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» підтвердила відповідність системи управління вимогам Міжнародного стандарту Системи Менеджменту Якості ISO 9001:2008».
  З 28.08 по 30.08.2012 «Бюро Верітас Сертифікейшн Україна» провело ресертифікаційний аудит в Страховій компанії «БРОКБІЗНЕС». Метою даного аудиту було підтвердження відповідності стандартам ISO 9001:2008.
  Аудит пройшов успішно. Підтвердження сертифікату відповідності вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008 свідчить про те, що Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» застосовує на практиці кращі світові технології управління та є клієнтоорієнтованою Компанією.
  http://bbs.ua/about/news.php?id=4104&lang=uk
   
 19. Vexler

  Vexler Партнер Клуба Партнер клуба

  Сообщения:
  53
  Симпатии:
  0
  Баллы:
  20
  Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» підбила підсумки результатів діяльності компанії за 9 місяців 2012 року.
  Підбивши фінансові показники компанії за III квартали, було підраховано прибуток, який склав 26 млн. 833 тис. грн.
   
 20. Vexler

  Vexler Партнер Клуба Партнер клуба

  Сообщения:
  53
  Симпатии:
  0
  Баллы:
  20
  СК Брокбізнес пропонує вигідний страховий продукт "Господар" - страхування власної квартири\будинку від усіх можливих ризиків (стих. лиха, ПДТО, грабіж тощо)
  Ціює страхівкою Ви збережете безпосередньо свою квартиру\будинок,як конструкцію + оздоблення/ремонти + рух. майно (техніка,меблі тощо),що знаходиться у ньому та власні нерви =)
  Щодо вартості: загальна вартість усього майна з квартирою в районі 500тис грн на 1 рік коштує 1000грн + можна придбати цивільну страхівку (якщо Ви,наприклад, боїтесь затопити інших сусідів). Вартість такої цивілки, приміром, при відповідальності в 20тис грн - 200грн. Тарифи гнучкі, знижки звісно ж присутні :)

  Звертайтесь за уточненнями, консультаціями по усіх видах страхування в офіс у центрі Львова:
  вул. Шпитальна,9 (2 поверх), біля ТЦ МАГНУС
  тел.\факс: (032) 253-75-83 або (097) 223-88-69 Віктор =)
  Працюємо без вихідних! Можлива безкоштовна доставка!
   
 21. Vexler

  Vexler Партнер Клуба Партнер клуба

  Сообщения:
  53
  Симпатии:
  0
  Баллы:
  20
  Компанія «БРОКБІЗНЕС» стала страховим партнером футбольного клубу «Карпати» Львів
  Компанія «БРОКБІЗНЕС» з січня 2013 року стала страховим партнером футбольного клубу «Карпати» (м. Львів).

  В рамках партнерства Страховою компанією «БРОКБІЗНЕС» буде надано страховий захист ФК «Карпати» за різними видами страхування.
  [​IMG]
  http://insurance.lviv.ua/?q=node/502
   
Загрузка...

Поделиться этой страницей